ZKZL organizuje aukcję najmu lokali użytkowych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ponownie ogłasza aukcję najmu nieruchomości. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego spółka jeszcze przed wakacjami postanowiła zorganizować kolejną licytację. Tym razem pod młotek trafi 15 lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Aukcja rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:00.

Galeria zdjęć przedstawia lokale użytkowe wystawione w ramach aukcji ZKZL. - grafika artykułu
ZKZL organizuje aukcję najmu lokali użytkowych, fot. ZKZL.

Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach, lokale będą mocno zróżnicowane pod względem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 14, a największy aż 173 metry kwadratowe. Szeroka oferta umożliwi przedsiębiorcom dopasowanie nieruchomości do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak i również swoich możliwości finansowych. ZKZL zadbał o atrakcyjne lokalizacje. Podczas czerwcowej aukcji najemcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Woźnej, Wielkiej, Grochowskiej czy pl. Wielkopolskim.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do 29 czerwca 2022 r. Oferty ze zdjęciami oraz regulamin znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Wszystkie nieruchomości można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem.

Inne niezbędne informacje znajdują się na stronie www.aukcjelokali.pl

JZ

sieci społecznościowe