ABSL Digital Forum już 16 czerwca. Miasto Poznań Partnerem

Miasto Poznań zostało Partnerem tegorocznego ABSL Digital Forum Business Resilience in the Face of Crisis, które zaplanowano na 16-17 czerwca 2020 roku. Konferencja odbędzie się na platformie online, rejestracja jest bezpłatna. Prezydent Jacek Jaśkowiak będzie uczestniczył w panelu dotyczącym jakości życia jako czynnika wzrostu dla miast.

ABSL Digital Forum - grafika artykułu
ABSL Digital Forum

Cały świat musi obecnie zmierzyć się z wyjątkowym i nieprzewidywalnym wyzwaniem. Firmy oczekują natychmiastowych rozwiązań i reakcji na obecny kryzys oraz przeformułowania dotychczasowych metod zarządzania. Od zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom i dostosowania się do nowych przepisów bezpieczeństwa, poprzez wdrożenie bardziej zdalnej i elastycznej kultury pracy, po przekształcenie łańcuchów dostaw i wartości - to tylko kilka z wielu wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć w nowej, post-Covidowej rzeczywistości. ABSL Digital Forum będzie miejscem, w którym światowej sławy liderzy będą wymieniać się swoimi doświadczeniami zarządzania biznesem oraz wspólnie poszukiwać nowych rozwiązań w tym obszarze. Prelegenci paneli dyskusyjnych poruszą także tematy związane ze skutkami, jakie niesie ze sobą nowa rzeczywistość, a także kwestie dotyczące nowych sposobów integracji innowacyjnych priorytetów biznesowych i gospodarczych.  

Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak będzie uczestniczył w jednym z paneli dyskusyjnych "Quality of life as an enabler of further growth" (z ang. Jakość życia jako czynnik umożliwiający dalszy wzrost). Panel odbędzie się w języku polskim, 16 czerwca w godz. 15:00-15:45. Oprócz Prezydenta Poznania dyskutować będą Marcin Krupa Prezydent Miasta Katowice, Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Edyta Wiwatowska, Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Jolanta Jaworska, Wiceprezes ABSL, Paweł Panczyj, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Biznesu, ABSL oraz Tomasz Mazur z firmy badawczej Mercer, która przygotowuje raport nt. jakości życia w polskich miastach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z agendą wydarzenia, pełną listą uczestników, oraz do rejestracji, dostępnej tutaj.

ABSL -  (Association of Business Service Leaders, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych), zrzesza firmy z sektora usług nowoczesnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz aktywnie działa na rzecz rozwoju tego sektora. Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników - globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. W Poznaniu wydarzenie gościło dwa razy: w 2014 i 2018 roku, goścmi specjalnymi byli wtedy Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA (w 2014 r.) oraz Simon Sinek (słynny mówca i pisarz motywacyjny - w 2018 r.).

sieci społecznościowe