Kolejne udane wydarzenie dla branży IT w Poznaniu!

Społeczność IT w Poznaniu aktywnie się rozwija oraz oferuje coraz więcej wydarzeń merytorycznych dla specjalistów IT. Tym razem, po raz pierwszy w naszym mieście, odbył się Kongres Członków ITCorner - organizacji zrzeszającej firmy technologiczne z całej Polski. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była Firma odporna na turbulencje, a prelegentami zostali przedstawiciele Miasta Poznania oraz członkowie Organizacji. Miasto Poznań było również partnerem wydarzenia.

Po raz pierwszy w Poznaniu odbył się Kongers Członków ITCorner - organizacji zrzeszającej firmy technologiczne z całej Polski. - grafika artykułu
Po raz pierwszy w Poznaniu odbył się Kongers Członków ITCorner - organizacji zrzeszającej firmy technologiczne z całej Polski.

21 czerwca odbyło się wyjątkowe spotkanie reprezentantów firm członkowskich ITCorner, ich gości oraz przyjaciół - Kongres Członków ITCorner. Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się w Poznaniu, w industrialnych przestrzeniach Lab150!

Na Kongres Członków ITCorner zaproszeni zostali znakomici prelegenci, a zgodnie z zasadami działania organizacji, byli to głównie praktycy biznesu, którzy swoje historie opierają o własne doświadczenia i naukę z nich wyniesioną. Jednak nie zabrakło też teorii, która dała uczestnikom pełne spektrum wiedzy o biznesie odpornym na turbulencje. Podczas wydarzenia został również zaprezentowany potencjał inwestycyjny Poznania.

- Cieszymy się, że po pandemii do Poznania wracają dobrze znane i kojarzone z naszym miastem wydarzenia. Ponadto, coraz więcej eventów zwykle organizowanych w innych miastach Polski teraz debiutuje w Poznaniu. Jest to świetna okazja, by zaprezentować potencjał inwestycyjny miasta oraz promować Poznań jako silny ośrodek IT - mówi Katarzyna Sobocińska, Zastępczyni Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania.

Podczas Kongresu uczestnicy posłuchali głównie ekspertów z firm członkowskich, a całość wydarzenia została podzielona na cztery części:

  • Część I - Inspiracje.
  • Część II - Historie, które uczą (Część 1)
  • Część III - Historie, które uczą (Część 2)
  • Część IV - Nie jesteś sam. Społeczność ITCorner

Pełną Agendę znajdziecie tutaj.

Poznańska edycja kongresu była również okazją do prezentacji działalności organizacji gościom wydarzenia oraz debaty, jak członkowie Zarządu, a zarazem właściciele firm radzą sobie z turbulencjami w dzisiejszych czasach oraz w jaki sposób społeczność IT może jeszcze lepiej się zintegrować.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który zaprezentuje, jak przebiegł Kongres Członków ITCorner.

Więcej informacji o ITCorner znajdziecie na https://itcorner.org.pl/pl/o-nas/

sieci społecznościowe