Miasto Poznań na Festiwalu Pracy JOBICON online

Dwudniowy Festiwal Pracy JOBICON organizowany przez portal Pracuj.pl tym razem odbędzie się w formule zdalnej w dniach 21 i 22 października. Na wirtualnym stoisku Miasta Poznania będzie możliwość indywidualnego spotkania z przedstawicielami Miasta, ale także z ekspertami z branży HR - przedstawicielami Grafton i Randstad (agencji doradztwa personalnego).

Zapraszamy na stoisko Miasta Poznania na Festiwalu Pracy JOBICON online - grafika artykułu
Zapraszamy na stoisko Miasta Poznania na Festiwalu Pracy JOBICON online

Specjalnie dla uczestników JOBICONu zebraliśmy ogłoszenia ponad 25 poznańskich firm! Wśród nich propozycje z branży produkcyjnej, sektora usług nowoczesnych (finanse, księgowość, obsługa klienta, marketing) oraz branży IT. W gronie pracodawców znaleźli się między innymi: Capgemini, GSK, Imperial Tobacco, McKinsey, Beiersdorf, TomTom, Rockwool, czy Volkswagen. Poniżej załączyliśmy katalog, w którym znajdziecie linki do ponad 150 różnych ofert pracy. Zachęcamy do pobrania!

Zapraszamy także na indywidualne spotkania z przedstawicielami Miasta Poznania i ekspertami z agencji doradztwa personalnego. Opowiemy o rynku pracy i najbardziej atrakcyjnych branżach. Przedstawimy aktualne oferty pracy, ale też udowodnimy, że w Poznaniu świetnie działa work-life balance. W środę, 21.10. na naszym wirtualnym stoisku będziecie mogli spotkać się z przedstawicielką firmy Grafton, natomiast w czwartek, 22.10 firmy Randstad.

Ponadto, w czwartek swoją prelekcję "Chcę tworzyć gry do końca życia" na temat branży gamedev wygłosi Dominik Gotojuch z poznańskiego studia Robot Gentleman.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na Festiwal Pracy JOBICON online. Agenda wydarzenia oraz lista pracodawców jest dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia.

Załączniki

sieci społecznościowe