Newell Brands rekrutuje w Poznaniu!

Poszukiwane są osoby ze znajomością języków obcych do pracy w obszarze obsługi klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Aktualne oferty można znaleźć na newellbrands.com - grafika artykułu
Aktualne oferty można znaleźć na newellbrands.com

Newell Brands to wiodąca na rynku dóbr konsumpcyjnych firma o globalnym zasięgu. Na poznańskim rynku rozwija się głównie w obszarze obsługi klienta, tworząc nowe miejsca pracy dla mieszkańców Poznania i nie tylko. Organizację wyróżnia wielokulturowe środowisko pracy, w którym pracownicy reprezentują ponad 30 różnych narodowości.

W ostatnim roku, Newell otworzył się na rynki: chiński, japoński i indyjski. Tym samym rozszerzył obszar działania poza dotychczasowe regiony Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Od niedawna z grupą specjalistów zlokalizowanych w poznańskim biurze, mogą kontaktować się również użytkownicy produktów z bogatego portfolio firmy z Czech czy Węgier.

O dynamicznym rozwoju organizacji świadczy też powiększanie się zespołów pracujących z rynkiem amerykańskim. Tylko w ubiegłym roku, zatrudnionych zostało niemal 60 osób wspierających właśnie klientów ze Stanów Zjednoczonych.

Osoby zainteresowane aktualnymi ofertami pracy, zapraszamy do odwiedzania zakładki Careers na stronie internetowej newellbrands.com lub zapoznania się z ofertami na Pracuj.pl.

Na portalu Pracuj.pl znajduje się również Profil Pracodawcy, z którego można dowiedzieć się więcej o polskim oddziale Newell Brands.

sieci społecznościowe