Nowoczesna powierzchnia biurowa na Naramowicach

Talex S.A. to spółka z 30-letnim doświadczeniem, której domeną są usługi z zakresu szeroko pojętego wsparcia IT, doradztwa, usług chmurowych, tworzenia oprogramowania autorskiego oraz na zamówienie klienta. W październiku firma ogłosiła, że została partnerem technologicznym Panasonic Business Europe na Europę Wschodnią. Zespół Talex zaangażował się także w naszą akcję "Każdy komputer się przyda", wspierając sprzętem poznańskich uczniów. Natomiast dzisiaj opowiemy więcej o ich siedzibie!

Nowe biura w siedzibie Talex S.A. - grafika artykułu
Nowe biura w siedzibie Talex S.A.

Biuro Talex S.A. mieści się na terenie kompleksu technologicznego przy ul. Karpia 27D na Naramowicach. Aktualnie w biurowcu powstaje 2floor - inwestycja przygotowana na potrzeby małych i średnich firm. Przyszli najemcy będą mieć do dyspozycji biura o powierzchni już od 30 m2. Oprócz najmu przestrzeni biurowej, projekt zakłada również wynajem nowoczesnych salek konferencyjnych i Hush Meet - mobilnych kabin akustycznych. Zakończenie inwestycji planowane jest na wiosnę 2021 r.

Przestrzeń biurowa oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych, zapewni możliwość elastycznej aranżacji i optymalny dostęp do światła dziennego. Wyjątkowe przestrzenie, które są pełne ekologicznych rozwiązań, zostały zaprojektowane z dbałością o środowisko.

Udogodnieniem nowej inwestycji jest jej położenie: bezpośrednia bliskość nowej linii tramwajowej na Naramowice, a co za tym idzie świetne skomunikowanie z centrum miasta oraz łatwy dojazd do lotniska Poznań-Ławica. Na terenie biurowca znajduje się duży parking, który oferuje miejsce parkingowe dla przyszłych najemców oraz gości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.2floor.pl.

sieci społecznościowe