Poznań. The game is just beginning

Katalog, promujący potencjał branży game development w Wielkopolsce, który stworzyliśmy w ramach projektu unijnego "ZaGRAjmy w Wielkoposlce" jest już dostępny do pobrania!

Link do pobrania katalogu znajduje się poniżej
Link do pobrania katalogu znajduje się poniżej

Branża game development w Poznaniu to prawie 20 studiów, międzynarodowe wydarzenia dla pasjonatów, ścisła współpraca z lokalnymi uniwersytetami i silna społeczność, dzięki której innowacyjne projekty mogą się rozwijać. Katalog powstał, aby promować potencjał poznańskich twórców gier podczas międzynardowych targów i konferencji, w których weźmiemy udział w ramach projektu "ZaGRAjmy w Wielkopolsce", ale także podczas innych wydarzeń współorganizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów.

Poznań. The game is just beginning

Trzynaście poznańskich i wielkopolskich studiów gamedev stworzyło swoje wizytówki, prezentujące najbardziej charakterystyczne projekty. Przedstawiliśmy także kilka innych podmiotów i inicjatyw, bez których społeczność gamedev w Poznaniu nie mogłaby istnieć i rozwijać się, jak: Poznań Game Arena, Game Industry Conference, dedykowane specjalizacje na poznańskich uczelniach wyższych (CDV i Politechnice Poznańskiej), czy działalność Poznańskiej Gildii Graczy.

Zapraszamy do lektury!

Katalog powstał na podstawie danych zebranych w BAZIE POZNAŃSKIEGO GAMEDEVU. Bardzo dziękujemy za współpracę!

Załączniki