"Poznański Rokefeller - promocja i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta Poznania"

DOPOZNANIA.pl to poznański serwis rynku pierwotnego, który powstał w ramach projektu Urzędu Miasta Poznania "Poznański Rokefeller - promocja i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta Poznania".

Serwis, który zawiera kompleksową mapę inwestycji mieszkaniowych Poznania i okolic,  adresowany jest do wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum. Przyjazna i rozbudowana wyszukiwarka danych pozwala w prosty i wygodny sposób zapoznać się z ofertami deweloperskimi tak, by znaleźć mieszkanie, dom lub  lokal użytkowy, spełniające zadane parametry. W bazie serwisu znajduje się ponad 300 inwestycji i blisko 200 deweloperów oraz przeszło 3000 ofert.

Specjalnie dla osób szukających swojego M redagowana jest zakładka "Porady i Newsy", w której zamieszczane są nowinki z rynku mieszkaniowego oraz podpowiedzi, jak racjonalnie podejmować decyzje w gorączce zakupu mieszkania.

Polujący na okazje cenowe są zachęcani do śledzenia profilu na Facebooku, na którym twórcy serwisu prezentują oferty promocji i konkursów oraz innych akcji marketingowych z lokalnego rynku deweloperskiego.

sieci społecznościowe