Seminarium Select USA odbędzie się w Poznaniu

Zapraszamy do udziału w konferencji SelectUSA Poland dedykowanej polskim przedsiębiorcom zainteresowanym inwestowaniem i prowadzeniem działalności biznesowej w USA. Konferencja odbędzie się 6 marca (piątek) w godz. od 8:30 do 13:00 w sali konferencyjnej B w biurowcy Za Bramką (ul. Za Bramką 1, I piętro).

Select USA odbędzie się w Poznaniu (fot. Marco Krenn | Unsplash) - grafika artykułu
Select USA odbędzie się w Poznaniu (fot. Marco Krenn | Unsplash)

Z uwagi na fakt, że polskie firmy coraz częściej rozważają rozpoczęcie działalności biznesowej w US,  w Poznaniu odbędzie się wydarzenie SelectUSA Poland nawiązujące do Szczytu Inwestycyjnego organizowanego w Waszyngtonie D.C. 1-3 czerwca 2020 https://www.selectusasummit.us/.Podczas spotkania zaproszeni ekspreci przybliżą Państwu zasady oraz przepisy prawne, odpowiedzą na pytania dotyczące bankowości, podatków, ceł i wiz. Przekazane przez nich informacje pomogą w działalności na rynku amerykańskim. Prelegentami będą również przedstawiciele organizacji stanowych pomagających inwestorom.

Warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest zarejestrowanie się.  Link do formularza rejestracyjnego znajduje się tutaj.

Po zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymają Państwo wiadomość (e-mail) z programem konferencji i potwierdzeniem uczestnictwa, co jest warunkiem wzięcia udziału. Ilość miejsc ograniczona.
Organizatorzy zapewnią tłumaczenie symultaniczne.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z panią Barbarą Grabowską z Biuro Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej: tel. +48 795 14 62 61.

Załączniki

sieci społecznościowe