Spotkanie dla profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych - Poznań Real Estate Talks

Już niebawem - 22 października w siedzibie TPA Polska przy ul. Młyńskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie inspiracyjno-networkingowe z cyklu Real Estate Talks. Wydarzenie skierowane jest do całej branży nieruchomości komercyjnych, budownictwa i branż z nimi związanych. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i wypromowania usług.

Młyńska 12
Młyńska 12

Część merytoryczną w formie wykładu i warsztatów a następnie moderowany biznes mikser poprowadzi trener Artur Sójka. Tym razem tematem wykładu będą "Wystąpienia publiczne w biznesie" - wykład i warsztaty z autoprezentacji biznesowych - zbiór łatwych do zastosowania sposobów na profesjonalne przedstawianie siebie i swojego biznesu. Odpowiemy na pytania czym właściwie jest wystąpienie publiczne? Czy to jedynie sytuacja w której stoimy na scenie i słucha nas kilkadziesiąt lub kilkaset osób?

A może wystąpienie publiczne to również sytuacja rozmowy z kilkoma osobami? Gdzie leży granica? Jak wiele więc razy występujemy publicznie nie zdając sobie z tego sprawy? Jak się zachować w takich sytuacjach? Jakie zasady rządzą tego typu komunikacją?

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Pozostało już niewiele wolnych miejsc!

https://evenea.pl/event/retalkswpoznaniu/

Partnerzy wydarzenia: TPA Poland, Knight Frank, Miasto Poznań