Trwają zapisy na Poznań Mentoring Walk

Wyjątkowa inicjatywa wspierająca rozwój - kolejna edycja Poznań Mentoring Walk odbędzie się 15 czerwca. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania. 

PMW 2018
Poznań Mentoring Walk 2018

Poznań Mentoring Walk tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i ciągłego rozwoju. Jednocześnie jest to doskonała okazja do poznania przedstawicieli lokalnych organizacji biznesowych oraz środowiska kultury i sztuki. Poprzednie edycje wydarzenia spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem uczestników, zarówno Mentee, jak i Mentorów, dlatego Poznań Mentoring Walk na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń w Poznaniu.

Obecnie wolontariusze zaangażowani w wydarzenie skupiają się również na działalności charytatywnej poprzez akcję Spacerujesz Pomagasz. Kolejna edycja będzie również promowała postawy i zachowania zwiększające świadomość ekologiczną.

Dzięki wsparciu organizacji z Poznania, zgromadzonyh w tzw. wolontariacie biznesowym, udział dla uczestników jest bezpłatny. GSK było jednym z pierwszych inicjatorów ideii poznańskiego spaceru mentoringowego w 2017 i podało inicjatywę dalej. Obecnie wydarzenie jest wspierane także przez Allegro, Cognifide, DFDS, GFT, Globe Group, MAN, Rehau oraz Rockwool.

Zapraszamy Panów i Panie pracujących nad swoim rozwojem, celami i marzeniami do skorzystania z relacji mentoringowej w trakcie Poznań Menotring Walk 2019, 15.06.2019, przy Pl.Kolegiackim 17.

Zapisy otwarte są do 27.05.2019r.

Więcej szczegółow oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na blogu wydarzenia: https://www.poznanmentoringwalk.pl/zapisy-mentee-pmw-2019/