Zaproszenie do udziału w misji gospodarczej do Chin

Konsorcjum: Krajowa Izba Gospodarcza oraz World Expo International, zapraszają firmy zainteresowane ekspansją na rynek chiński oraz inne rynki azjatyckie do udziału w narodowym wystąpieniu polskim podczas wielobranżowych targów China-ASEAN EXPO (CAEXPO), które odbywają się w dniach 20-23.09.2019 r

CAEXPO
CAEXPO

Polski Pawilon Narodowy oraz misja gospodarcza realizowane są w ramach promocji Marki Polskiej Gospodarki na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Misja odbędzie się w terminie: 18 - 24 września 2019 r.

Targi CAEXPO to coroczne prestiżowe wydarzenie organizowane przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej oraz państwa członkowskie ASEAN w Nanning (stolica regionu autonomicznego Guangxi Zhuang). Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach, gościło do tej pory 67 przywódców z Chin i państw ASEAN oraz 660 000 wystawców. Wydarzenie cieszy się także popularnością wśród przedstawicieli biznesu z państw spoza regionu. W celu promocji współpracy pomiędzy Chinami, państwami ASEAN i innymi krajami wzdłuż Pasa i Szlaku, organizatorzy od 2014 roku zapraszają do udziału w targach państwa spoza ASEAN. Polska jest pierwszym spoza Azji zaproszonym do udziału jako partner country.

W targach weźmie udział polska delegacja rządowa, na której czele stanie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii; omawiany jest również udziału członków kierownictwa innych resortów i urzędów administracji centralnej. Polska będzie krajem partnerskim targów, co dla firm z naszego kraju wiązać się będzie z szeregiem korzyści.

Organizatorzy CAEXPO oferują:

  • 20 bezpłatnych standardowych stoisk o wymiarach 3m x 3m (9m.kw.).
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z odprawą celną eksponatów (w tym np. żywności),
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów b2b między firmami polskimi a chińskimi.
  • aranżację spotkań z potencjalnymi chińskimi partnerami jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Firmy uczestniczące w misji na targi CAEXPO pokrywają jedynie koszty związane z transferem i pobytem w Chinach (przelot, hotel, transport lokalny, wiza, wyżywienie). Całkowity koszt przelotu i pobytu jednego przedstawiciela Firmy wynosi 9.500,- zł netto.

Zgłoszenia trwają do dnia 2 sierpnia br.

Zgłoszenia i informacje:

Maria Nowakowska,

tel: 22 - 6309783,

e-mail: mnowakowska@kig.pl

Katarzyna Kaniewska,

tel: 22 - 6309707,

e-mail: kkaniewska@kig.pl

Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowa Izba Gospodarcza