Konsultacje społeczne na temat przyszłości skweru "Eki z Małeki"

Trwają konsultacje społeczne na temat koncepcji przebudowy skweru Eki z Małeki na Łazarzu. Pod koniec czerwca odbyły się dyżury, w czasie których mieszkańcy mogli poznać szczegóły proponowanych zmian. Celem konsultacji jest zweryfikowanie czy zmiany na skwerze zaproponowane przez architektów odpowiadają na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Łazarza, wyrażone w pierwszym etapie opiniowania.

Konsultacje społeczne na temat przyszłości skweru "Eki z Małeki" - grafika artykułu
Konsultacje społeczne na temat przyszłości skweru "Eki z Małeki"

W ostatnich dniach czerwca na skwerze Eki z Małeki pojawiło się stoisko konsultacyjne wraz z przedstawicielami Zarządu Dróg Miejskich, Rady Osiedla, Gabinetu Prezydenta oraz autorami koncepcji z pracowni Front_Architects. Każdy zainteresowany mieszkaniec miał okazję do rozmowy i poznania szczegółów projektowanych zmian. Dostępna była również ankieta przygotowana na potrzeby konsultacji. Za jej pośrednictwem mieszkańcy mogą ocenić jakość proponowanych rozwiązań. Dyżury trwały od godziny 14:00 do 18:00.

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, mogą do 8 lipca przesłać mailem na adres ekizmaleki@zdm.poznan.pl lub pocztą tradycyjną do siedziby ZDM przy ul. Wilczak 17 w Poznaniu.

ZDM

sieci społecznościowe