Przebudowa torowiska na ul. Wierzbięcice - kontakt z wykonawcą

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie informuje, że pytania dotyczące przebiegu rozpoczynającej się w poniedziałek, 17 sierpnia, przebudowy torowisk w ul. Wierzbięcice, związanych z nią zmian w organizacji ruchu, a także uwagi dotyczące jej realizacji będzie można kierować i zgłaszać pod numerem telefonu 792 925 372.

Ul. Wierzbięcice (foto: PIM) - grafika artykułu
Ul. Wierzbięcice (foto: PIM)

Kontakt z wykonawcą będzie możliwy nie tylko za pośrednictwem telefonu. W dni robocze, w godz. 8.00-16.00, mieszkańcy Poznania i wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat postępu prac w biurze budowy w budynku przy ul. Wierzbięcice 39, które stałą działalność rozpocznie 24 sierpnia. Już w czwartek, 13 sierpnia, pod tym adresem będzie można odbierać do dystrybucji specjalnie przygotowane plakaty informujące o zmianach związanych z rozpoczynającą się przebudową.

Wykonawcą przebudowy torowisk w ul. Wierzbięcice i 28 Czerwca 1956 r., na odcinku od dawnego dworca PKS do skrzyżowania z ul. Krzyżową i Kilińskiego, jest wybrane w postępowaniu przetargowym konsorcjum spółek Tormel i Terlan.

PIM

sieci społecznościowe