Zieleń na ul. Małeckiego - II etap prac

Rozpoczął się drugi etap robót związanych z przywracaniem zieleni na ul. Małeckiego. W pobliżu rynku Łazarskiego ruszyła budowa przyłącza cieplnego, realizowana przez firmę Veolia.

Zieleń a ul. Małeckiego - II etap prac - grafika artykułu
Zieleń a ul. Małeckiego - II etap prac

Na ul. Małeckiego przybywa zieleni. Nasadzenia niskich roślin po stronie zachodniej zostały już wykonane, a ogrodnicy rozpoczęli prace po przeciwnej stronie ulicy. Łącznie na ul. Małeckiego na odcinku od ul. Strusia do rynku Łazarskiego posadzonych zostanie ponad 900 krzewów i 14 drzew.

Podczas drugiego etapu prac na ul. Małeckiego obowiązuje zakaz zatrzymywania się po wschodniej stronie ulicy oraz zakaz ruchu, z wyłączeniem dojazdu do posesji. Z dodatkowymi utrudnieniami należy liczyć się w pobliżu rynku Łazarskiego, gdzie na 30-metrowym odcinku ulicy Małeckiego firma Veolia prowadzi roboty związane z budowa przyłącza cieplnego.

Po zakończeniu wszystkich prac na ul. Małeckiego obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu, zgodna z projektem Strefy Płatnego Parkowania. W związku z tym, że okres sadzenia drzew przypada na drugą połowę listopada, platany na ul. Małeckiego pojawią się na samym końcu, już po zakończeniu pozostałych robót.

ZDM

sieci społecznościowe