Zmiany na ul. Mostowej, Wszystkich Świętych i Grobla

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 17 lutego do 28 marca 2020 r., w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku szkolnego przy ul. Mostowej 6, wprowadzane będą zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Mostowej i Wszystkich Świętych.

Zmiany na ul. Mostowej, Wszystkich Świętych i Grobla
Zmiany na ul. Mostowej, Wszystkich Świętych i Grobla

W pierwszym etapie od poniedziałku ul. Wszystkich Świętych będzie jednokierunkowa od strony ul. Garbary do ul. Mostowej (objazd ul. Grobla), a ul. Mostowa przed skrzyżowaniem z ul. Wszystkich Świętych będzie zawężona do jednego pasa (zamknięcie krótkiego odcinka buspasa). Prędkość maksymalna na ul. Mostowej w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h, a ruch w rejonie skrzyżowania z ul. Wszystkich Świętych będzie odbywać się po płycie przejazdowej.

Jednocześne wprowadzona zostanie czasowa zmiana kierunku ruchu na ul. Grobla, która będzie jednokierunkowa na odcinku od ul. Mostowej do ul. Garbary.

W kolejnych etapach prace ciepłownicze prowadzone będą na ul. Wszystkich Świętych, która pozostanie jednokierunkowa w stronę ul. Mostowej. Prosimy kierowców o zwrócenie uwagi na czasowe ograniczenia parkowania.

Dziękujemy za zachowanie ostrożności w rejonie prac.