Zmiany na ul. Garbary, Wielkiej i Mostowej

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 30 marca do 5 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w związku z kolejnym etapem remontu ul. Garbary.

Zamknięty zostanie wyjazd z ul. Wielkiej w ul. Garbary oraz prawy pas ul. Garbary na odcinku od ul. Wielkiej w kierunku ul. Estkowskiego do wysokości posesji nr 78 (ok. 50 m za ul. Szyperską). Utrzymany zostanie wjazd i wyjazd w ul. Szyperską. Przystanek autobusowy na ul. Garbary zostanie przeniesiony przed ul. Wielką.

Na ul. Mostowej objazd zamkniętego wyjazdu ul. Wielkiej w kierunku północnym zostanie poprowadzony przez ul. Grobla (jednokierunkowa w stronę Garbar) i ul. Garbary (dwukierunkowa od ul. Grobla do ul. Estkowskiego).

W związku z zamknięciem wylotu z ul. Wielkiej w ul. Garbary, z ul. Mostowej w kierunku północnym możliwy będzie jedynie skręt w prawo w ul. Ewangelicką i plac Międzymoście. Dalszy ciag ul. Mostowej będzie jednokierunkowy w przeciwnym kierunku.

Objazd na południe od strony ul. Wielkiej zostanie poprowadzony ul. Mostową i ul. Grobla. Na ul. Mostowej od ul. Wielkiej do ul. Woźnej kierunek ruchu zostanie odwrócony, a dalej do ul. Grobla będzie ona dwukierunkowa.

Kolejny etap prac planowany jest od 6 kwietnia. O zmianach będziemy informować w przyszłym tygodniu.

Przepraszamy za zmiany i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.

sieci społecznościowe