Zmiany w organizacji ruchu na ul. Roosevelta i Pułaskiego

Od czwartku zmiany w organizacji ruchu na ul. Roosevelta i Pułaskiego.

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w związku z kolejnym etapem prac MPK przy remoncie torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta, Pułaskiego, Poznańskiej i Libelta od czwartku 6 sierpnia 2020 r. nie będzie możliwości przejazdu na wprost przez skrzyżowanie z ul. Poznańskiej w kierunku ul. Libelta i Pułaskiego. Przejazd w tym kierunku będzie możliwy poprzez nawrotkę na początkowym odcinku ul. Roosevelta. Ruch w pozostałych relacjach na skrzyżowaniu odbywać się będzie bez zmian.

Ponadto, w związku z remontem wiaduktu kolejowego w rejonie skrzyżowania wysokość skrajni pod wiaduktem została obniżona do 3,3 m.

Jednocześnie, w związku z kolejnym etapem remontu torowiska w ciągu ul. Pułaskiego, w dniach od 6 sierpnia br. prace przeniosą się na zachodnią stronę skrzyżowania al. Wielkopolskiej, ul. Pułaskiego i Nowowiejskiego. W związku z tym wjazd z al. Wielkopolskiej na skrzyżowanie odbywać się będzie jednym (prawym) pasem.

Na skrzyżowaniu nadal obowiazywać będą zakazy skrętu w lewo (oraz objazdy) - z wyjątkiem dozwolonego skrętu w lewo z ul. Pułaskiego w al. Wielkopolską. Ruch po ul. Pułaskiego w kierunku ul. Winogrady nadal odbywać się będzie tymczasowo pasem przeznaczonym do lewoskrętu w kierunku przeciwnym.

O kolejnych etapach prac będziemy informować z wyprzedzeniem.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.

Zobacz na planie

sieci społecznościowe