Konsultacje społeczne dotyczące zmiany organizacji ruchu na ulicy Swoboda - po spotkaniu konsultacyjnym

Szanowni Państwo,

jeszcze do 21 maja 2021 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące zmiany organizacji ruchu na ulicy Swoboda, prowadzone przez Miejskiego Inżyniera Ruchu.

To oznacza, że do tego terminu każdy zainteresowany będzie mógł jeszcze zgłosić swoje uwagi, opinie i propozycje wysyłając je w formie:

- wiadomości przesyłanych pocztą elektroniczną na dedykowany adres elektroniczny: konsultacjemir@um.poznan.pl,

- pism dostarczonych na adres: Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejski Inżynier Ruchu, Urząd Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17,

- pism przesłanych pocztą tradycyjną na adres: Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejski Inżynier Ruchu, pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

11 maja 2021 r. odbyło się spotkanie konsultacyjne online z mieszkańcami na platformie zoom, podczas którego obie propozycje wariantów zostały szczegółowo omówione przez Miejskiego Inżyniera Ruchu. W spotkaniu wzięli udział eksperci Miejskiego Inżyniera Ruchu, Zarządu Dróg Miejskich, Zarządu Transportu Miejskiego i Wydziału Gospodarki Nieruchomościami.

Informacje na temat konsultacji społecznych oraz propozycje wariantów organizacji ruchu dostępne są TUTAJ.

Miejski Inżynier Ruchu odpowiedział również na pytania zadawane przez mieszkańców, zarówno te zadane na żywo jak również na pytania wpisane na czacie. Przyjęto również opinie i propozycje mieszkańców, które padły podczas spotkania.

Oprócz tego spotkanie było transmitowane na na kanale YouTube Miasta Poznania, abyście mogli Państwo śledzić jego przebieg na żywo, posłuchać rozmowy na tematy poruszane podczas jego przebiegu czy włączyć się do dyskusji zadając pytanie w komentarzach na YT.

Poniżej zamieszczamy prezentację omawianą przez Miejskiego Inżyniera Ruchu podczas spotkania.

Serdecznie zapraszamy jeszcze do udziału w konsultacjach spoecznych. Państwa głos jest dla nas ważny.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej