Akcja zima

Jak co roku Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu dbać będzie o zimowe utrzymanie dróg i chodników.

Szczepienia Covid-19 na MTP w grudniu

W związku ze zwiększeniem zainteresowania szczepieniem 3-dawkami, od najbliższego piątku wydłużone zostają godziny działalności Punktu Szczepień na MTP. We wtorki i piątki punkt będzie funkcjonował godzinę dłużej.

Szczepienia Covid-19 na MTP w listopadzie

Od 2 listopada 2021 roku szczepienia przypominające są dostępne dla wszystkich w pełni zaszczepionych osób pełnoletnich. Trzecia dawka może zostać podana najwcześniej po upływie 6 miesięcy od przyjęcia pełnego schematu szczepienia.

Program "Czyste Powietrze"

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Nowy wortal na poznan.pl

Miejska strona wzbogaciła się o kolejny wortal tematyczny.  Został on stworzony dla ukraińskojęzycznych mieszkańców i turystów, którzy znajdą tam informacje związane z funkcjonowaniem urzędu miasta czy wiadomości o ciekawych wydarzeniach w Poznaniu.

Dyżur konsularny dla obywateli Ukrainy w Poznaniu

Już 28 października 2021 r. w godzinach 8:30-19:30, przy ul. Grunwaldzkiej 19 w Poznaniu na II piętrze, w sali
nr 2.26. Konsul Ambasady Ukrainy w RP przeprowadzi dyżur konsularny dla obywateli Ukrainy mieszkających
na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

POZnań - i zamieszkaj

"POZnań - i zamieszkaj" to nowy program mieszkaniowy realizowany przez Miasto Poznań oraz spółkę Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

Szczepienia przeciw grypie

Dotarła kolejna partia szczepionek przeciwko grypie. Tym razem na zainteresowanych czeka 2000 dawek. Zapisy rozpoczną się jutro, tj. 15.10.2021 od godziny 7.30 za pośrednictwem miejskiej infolinii.

E-identyfikator parkingowy

E-identyfikator jest już dostępny w sprzedaży przez Internet - bez wychodzenia z domu. Identyfikator parkingowy mogą kupić mieszkańcy, kombatanci Powstania Poznańskiego Czerwca 1956 r. oraz osoby z niepełnosprawnością.

Strona 1 2 20