10 lat w *KONTAKCIE - 10 lat wyzwań

W tym roku mija 10 lat odkąd zadzwonił pierwszy telefon w POZnań*KONTAKT. Na początku miesiąca mieliśmy okazję symbolicznego świętowania tego wydarzenia, które połączone było z uroczystymi awansami naszych pracowników - serdecznie gratulujemy naszym koleżankom i kolegom, którzy awansowali na stanowiska starszych specjalistów i życzymy dalszych sukcesów w karierze.

10 lat
10 lat

Biuro Informacji Teleinformatycznej, bo pod taką nazwą rozpoczynaliśmy swoją działalność, powstało na bazie projektu "Sprawni w pracy urzędu. Teleinformacja w wydziałach obsługi bezpośredniej UMP", stąd w naszym Biurze ponad połowę pracowników stanowią osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Początkowo nasz zespół składał się z kilku pracowników, obecnie tworzymy silny zespół brokerów, który od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 służy pomocą każdemu, kto dodzwoni się pod numer telefonu 61 646 33 44.
- Biuro Poznań Kontakt towarzyszy mieszkańcom w sprawach administracyjnych i formalnych. Pomaga przy sprawach związanych z usługami publicznymi - mówi Konrad Zawadzki, dyrektor Biura Poznań Kontakt. - Pracujemy nad tym, aby jak największa liczba usług mogła być załatwiana przez kontakt telefoniczny - chcemy w jak największym stopniu unowocześniać naszą infolinię.

Do tej pory odebraliśmy ponad 3 miliony połączeń, nie tylko z Poznania ale również z innych miast, jak i dalekich zakątków świata. Świadczone usługi oraz zakres udzielanych przez nas informacji wzrósł niemal 10 krotnie, dziś współpracujemy z ponad 18 jednostkami miejskimi.
(Więcej o nas: http://www.poznan.pl/mim/kontakt/).

Każdego dnia uczymy się, podnosimy swoje kompetencje aby móc jak najlepiej realizować naszą misję, jaką jest bezpośredni *KONTAKT z aktualną informacją. Cieszymy się, że po upływie tylu lat, mieszkańcy darzą nas zaufaniem, a telefony w naszym Biurze nie milkną nawet na chwilę. Jesteśmy po to, aby Miasto było bliżej mieszkańców - pod ręką, na telefon.

Z okazji naszego 10 Jubileuszu zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu:

10 lat POZnan*KONTAKT