Koncert noworoczny

23 stycznia rusza rezerwacja darmowych wejściówek na Koncert Noworoczny dla Seniorów

Koncert noworoczny dla Seniorów
Koncert noworoczny dla Seniorów

Prezydent Miasta zaprasza poznańskich Seniorów na Koncert Noworoczny, podczas którego zaśpiewają soliści poznańskich scen m.in.: Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Ich występ będzie sentymentalną podróżą w czasie - w sali zabrzmią piosenki, które z pewnością obudzą pozytywne wspomnienia i emocje. 

Koncert Powróćmy jak za dawnych lat, odbędzie się 30 stycznia o godzinie 15:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego (ul. Przybyszewskiego 37a)

Seniorzy będą mogli zarezerwować bezpłatne wejściówki na to wydarzenie już 23 stycznia od godziny 14:00, aż do wyczerpania dostępnej puli biletów. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze bezpłatne bilety.

W celu dokonania rezerwacji należy zadzwonić pod numer Biura Poznań Kontakt 61 646 33 44.

By odebrać zarezerwowane bilety, należy zgłosić się do Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24), 27 stycznia, w godz. 8:00-16:00, podać swoje dane i pokazać Kartę Seniora. Karta będzie również potrzebna przy wejściu na koncert - co najmniej jedna na dwie osoby.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu Biura Poznań Kontakt 61 646 33 44.

  

MSz