Lato z Estradą w POZnan*KONTAKT

Każdy kto chce uzyskać informacje ogólne na temat wydarzeń kulturalnych związanych z projektem "Lato z Estradą" może zadzwonić do POZnan*KONTAKT od 3 lipca 2019 roku. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 61 646 33 44 od poniedziałku do piątku od 7:30-20:00.

Lato z Estradą
Lato z Estradą

"LATO  Z ESTRADĄ" - zobacz program

"Lato z Estradą" to cykl wakacyjnych, plenerowych inicjatyw kulturalnych, które odbywają się w poszczególnych dzielnicach oddalonych od centrum Poznania.

Wydarzenia w ramach tegorocznej imprezy będą miały miejsce m. in. na Górczynie, Smochowicach, Naramowicach, Świerczewie, Ratajach, Łazarzu, w Kiekrzu oraz Antoninku, Zielińcu i Kobylepolu oraz w nowych lokalizacjach - Fabianowo-Kotowo, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Podolany oraz Piątkowo.

To 3. edycja "Lata z Radiem" odbędzie się pod hasłem: Wiele Kultur - Jeden Świat. W programie znalazły się takie atrakcje jak: warsztaty, animacje, potańcówki, koncerty, a także  seanse filmowe i spektakle teatralne. Organizatorzy będą chcieli przybliżyć zwyczaje i kulturę mieszkańców różnych zakątków świata: Japonii, Indii, Hiszpanii, Grecji, oraz Afryki, w tym krajów Maghrebu. Nie zapomną także o tradycjach Poznania i Wielkopolski.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Szczegółowy program dla:

FABIANOWO - KOTOWO / LATO Z ESTRADĄ

FAJFY RATAJSKIE / LATO Z ESTRADĄ

GÓRCZYŃSKIE KULTUROBRANIE / LATO Z ESTRADĄ

KULTURALNE LATO ANTONINEK-ZIELINIEC-KOBYLEPOLE / LATO Z ESTRADĄ

NARAMOWICE - LATO NA NARAMKACH / LATO Z ESTRADĄ

PIĄTKOWO / LATO Z ESTRADĄ

PODOLANY / LATO Z ESTRADĄ

SMOCHOWICE - LATO NA SMOCHOWICACH / LATO Z ESTRADĄ

STRZESZYN / LATO Z ESTRADĄ

SZCZEPANKOWO-SPŁAWIE-KRZESINKI / LATO Z ESTRADĄ

ŚWIERCZEWO - WAKACJE W FORCIE / LATO Z ESTRADĄ

Informacje szczegółowe można uzyskać:

  • w siedzibach Rad Osiedli
  • w POZnan*KONTAKT 61 646 33 44