Maseczka Seniorro

Miasto Poznań w okresie walki z pandemią korona wirusa uruchamia usługę "Maseczka Seniorro".

Maseczka Seniorro - grafika artykułu
Maseczka Seniorro

Usługa polega na przyjmowaniu zgłoszeń od Seniorów w Poznaniu, którzy chcą, aby wolontariusz dostarczył dla Nich maseczki.

W ramach akcji wykonywana jest usługa nieodpłatnego dostarczenia dwóch maseczek wielorazowego użytku, które zostały uszyte przez Seniorów-wolontariuszy w ramach akcji.
Z usługi dostarczenia bezpłatnych maseczek mogą skorzystać mieszkańcy Poznania, którzy ukończyli 70 lat. Konieczność dostarczenia maseczek można zgłosić tylko raz w trakcie trwania całej akcji, maksymalnie odtrzymuje się dwie maseczki.

Zgłoszenia przyjmowane są od 8 czerwca do 4 lipca 2020 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:00, za pośrednictwem Biura Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44.

Senior podczas rozmowy telefonicznej zobowiązany jest do podania: imienia i nazwiska, wieku, miejsce zamieszkania oraz numeru telefonu.

Wolontariusze dostarczą pod wskazany adres gotowe maseczki spakowane po dwie sztuki i gotowe do dystrybucji. Każde opakowanie maseczek uzupełnione będzie w tasiemkę/sznurek do zawieszenia na klamce. Maseczki dostarczone zostaną "pod drzwi" w formie małej paczki (torebki/koperty) przymocowanej do zewnętrznej klamki drzwi do domu Seniora.
Maseczki dostarczone zostaną w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia i będą dystrybuowane do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji udzielimy pod numerem telefonu Biura Poznań Kontakt 61 646 33 44.

  

MSz

sieci społecznościowe