Senioralny Poznań

Ukazał się kwietniowy numer miesięcznika Senioralny Poznań.

Senioralny Poznań Kwiecień - grafika artykułu
Senioralny Poznań

Kwietniowy numer miesięcznika Senioralny Poznań - poświęcony jest najważniejszym informacjom dotyczącym koronawirusowi - jakie są jego objawy oraz jak się przed nim chronić. Zamieszczone są również adresy stron internetowych i numerów telefonicznych, z których seniorki i seniorzy mogą skorzystać, aby uzyskać pomocy w postaci zakupów dla seniorów, aby nie musieli wychodzić z domów.

Gdzie dzwonić po informacje?

Biuro Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44 przyjmuje zgłoszenia od poznańskich seniorów chcących skorzystać z akcji Zakupy dla Seniorów. Usługa polega na przyjmowaniu zgłoszeń od seniorów i osób z niepełnosprawnością mieszkających w Poznaniu, którzy chcą, aby wolontariusz zrobił dla nich drobne zakupy (żywność, leki oraz środki czystości).

Podczas rozmowy z pracownikiem Biura Poznań Kontakt należy podać swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Operator przekaże informacje koordynatorowi wolontariuszy, a ten telefonicznie skontaktuje się z osobą objętą usługą i zapyta o potrzeby. Dzięki tej rozmowie senior będzie mógł konkretnie powiedzieć, jakich zakupów potrzebuje i ustalić termin ich realizacji.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu Biura Poznań Kontakt 61 646 33 44.

  

MSz

sieci społecznościowe