Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Sukces w IT - spotkanie szkoleniowe

2019-02-07 ( czwartek )
17:00-20:00
Collegium Da Vinci, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Branża nowych technologii zmienia się bardzo dynamicznie. Zarówno firmy, jak i specjaliści IT muszą szybko reagować na potrzeby rynku oraz swoich klientów.

  • 17.00 -18.15 Trendy w branży IT Barbara Kowalewska IT Leaders. Podczas prezentacji uczestnicy dowiedzą się, jakie są trendy na polskim i światowym rynku nowych technologii. Na jakich specjalistów jest obecnie największy popyt oraz zobaczą na konkretnych przykładach zastosowanie poszczególnych języków programowania. Na koniec dowiedzą się, w naukę jakich technologii warto zainwestować, żeby nadążyć za potrzebami firm i być na bieżąco:)
  • 18.15 - 18.30 Przerwa
  • 18.30-19.30 Ścieżka rozwoju zawodowego w IT - case study Mikołaj Kaczmarek Centuria. Podczas prezentacji dowiedzą się, na co zwracać uwagę przy poszukiwaniu kandydatów do pracy, jakie kryteria brać pod uwagę przy przeglądaniu CV i na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzący podzielą się sekretnymi wskazówkami, jak budować zgrane zespoły i jak to się dzieje, że pracownikom chce się przychodzić do pracy. Prowadzący poproszą też dwóch pracowników, żeby sami opowiedzieli, jak trafili do branży i co im się najbardziej przydało, a z czego zrezygnowaliby z perspektywy czasu. Na koniec uczestnicy dowiedzą się, od czego zależy awans w firmie organizatorów spotkania, jak klaruje się ścieżka rozwoju i jak najlepiej wykorzystać swój talent.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.facebook.com/events/303662990281661/