Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili

2019-02-12 ( wtorek )
19:00
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Wieczór z gruzińskim baletem narodowym Sukhishvili.

Narodowy Balet Gruziński Sukhishvili - jeden z czołowych i największych tanecznych zespołów świata, który składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano "najlepszym show na Broadwayu", w Australii uznany był on za "ósmy cud świata", a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że balet Sukhishvili stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Balet Sukhishvili Bilety na niesamowite widowisko w sprzedaży za pośrednictwem portalu eBilet.pl - szybki i bezpieczny zakup, oficjalny kanał sprzedaży.

Bilety w cenach 100, 120, 140, 170, 190 i 220 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: