Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Senior-Turysta: Turystyka eventowa

2019-04-15 ( poniedziałek )
10:00
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Jak zwiedzać Polskę i spojrzeć na nią z zupełnie nowej perspektywy? Czym jest ekoturystyka i turystyka eventowa? Jak być turystą odpowiedzialnym? Organizatorzy zapraszają seniorki i seniorów zainteresowanych tematyką turystyki i podróżowania na cykl spotkań w Bramie Poznania "Senior-Turysta".

Turystyka eventowa
Czy myślą przewodnią podróżowania mogą być tzw. eventy - wydarzenia kulturalne i czy jest to ciekawy sposób na zwiedzanie Polski? Zapraszamy na spotkanie pełne inspiracji dotyczących nowych pomysłów na zwiedzanie kraju. W trakcie warsztatów poznamy również słownictwo i zwroty związane z czasem wolnym i wydarzeniami kulturalnymi.

Każde warsztaty dotyczyć będą innego tematu i składać się będą ze spotkania z ciekawą postacią ze świata turystyki oraz warsztatu języka angielskiego. Na warsztaty organizatorzy zapraszają seniorki i seniorów z każdym poziomem znajomości języka angielskiego, także tych, którzy dopiero zaczną przygodę z tym językiem.
Zajęcia są okazją do:

  • spotkania z ciekawymi postaciami i ekspertami ze świata turystyki (wykładowcami wyższych uczelni, pilotami wycieczek, podróżnikami)
  • zdobycia inspiracji do podróży po Polsce
  • poznania słownictwa i zwrotów w języku angielskim przydatnych w podróży i nie tylko oraz rozwijania poczucia pewności siebie w używaniu języka obcego
  • spędzenia czasu z pasjonatami turystyki i podróżowania

Czas trwania: ok. 120 minut
Koszt:  bezpłatne
Zapisy: Udział w spotkaniach należy wcześniej zgłosić pod numerem telefonu 61 647 7634 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji.
Szczegółowe informacje o zajęciach pod numerem telefonu 61 647 7634 oraz 61 647 7625.

Zobacz bramapoznania.pl