Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat: na fioletowym tle zdjęcia 6 kobiet, które będą gotować

Kobiecy punkt jedzenia

2019-08-30 ( piątek )
19:30
Restauracja Concordia Taste, ul. Zwierzyniecka 3/1, Poznań

W restauracji Concordia Taste w Poznaniu odbędzie się charytatywna kolacja, podczas której w roli głównej wystąpią znane i utalentowane szefowe kuchni. Będą gotować, inspirować, opowiadać i pokazywać, że mogą wszystko i wszędzie.
W Concordia Taste w Poznaniu podczas jednego wieczoru spotka się sześć utalentowanych kobiet. Spotkanie poprowadzi dziennikarka i blogerka Małgorzata Minta. Uczestniczkami wydarzenia będą znane szefowe kuchni: Maria Przybyszewska (Cafe Hawana Club, Warszawa), Justyna Słupska Kartaczowska (Jadka, Wrocław), Katarzyna Daniłowicz (Olszewskiego 128, Wrocław), Malika Szyc Juchnowicz (Malika, Gdynia), Kasia Górczyk Bąk (Concordia Taste, Poznań), Ewelina Gracz (Nadzieja, Poznań).
Każda szefowa kuchni przygotuje jedną potrawę, poprzez którą zaprezentuje swój talent i kreatywność.
W trakcie kolacji wyświetlony zostanie film "Fundamenty" reżyserii Olgi Badowskiej i Bartka Dziamskiego. Partnerem kolacji jest Fundacja "Kosmos dla Dziewczynek", wspierająca rozwój małych kobiet już od najmłodszych lat. W dniu kolacji odbędzie się licytacja, z której dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji.
Rezerwacje: restauracja@concordiataste.pl lub tel. 609 002 964
Data: 30 sierpnia, godz. 19.30
Bilety: 140 zł, na stronie: https://evenea.pl/event/842029-1/

Zobacz www.concordiataste.pl/