Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Office 365 dla Firm i dla użytkowników indywidualnych

2020-04-22 ( środa )
webinar online

Poznań Biznes Partner oraz Grupa MY IT zapraszaja na bezpłatne szkolenie online: Office 365 dla Firm i dla użytkowników indywidualnych.

Office 365

czyli niezbędna usługa do pracy biurowej w firmie i nie tylko. W pierwszym dniu konferencji przekonasz się, że Office 365 to prosty i nowoczesny sposób pracy, bez względu na to czy działasz w biurze, jesteś w delegacji czy akurat pracujesz z domu, za pomocą dowolnego urządzenia takiego jak komputer, tablet lub komórka, w łatwy sposób możesz uczestniczyć w spotkaniach, udostępniać dokumenty, mieć dostęp do aktualnych wersji plików a nawet współpracować na tych plikach z innymi w czasie rzeczywistym.

Dla kogo spotkanie z Office 365

Właścicieli i menedżerów firm, dyrektorów oraz nauczycieli w szkołach - osób odpowiedzialne za rozwój firmy/szkoły, dbających o to jak funkcjonuje firma. Osób kierujących zespołami - osób którym zależy na właściwej organizacji pracy, dbających o kulturę pracy i zadowolenie z niej oraz dla wszystkich którzy chcieliby poznać pracę w Office 365 jak i tych którzy już używają tych rozwiązań na co dzień, entuzjastów a nawet niezdecydowanych na ich używanie. Szkolenie będzie się odbywać w programie Teams.

W celu zapisania się na szkolenie wystarczy zgłoszenie mailowe - na tej podstawie otrzymacie dostęp do aplikacji.

Czas szkolenia - 2 godziny

Termin szkolenia 22 kwietnia 2020 r. godzina 10:00 do 12:00.

Zapisy mailowe - karolina@grupamyit.pl

Masz pytania dzwoń - tel. 570 999 675

Organizatorzy szkolenia:

Szkolenie organizowane przy współpracy z Poznań Biznes Partner oraz Grupa MY IT - firma 15 lat doświadczenia w usługach IT dla szkół oraz małych i średnich firm - specjalizacja wdrażanie usług Microsoft, wdrażanie oraz admiracja Windows Serwer, Windows Azure oraz Office 365 wdrażanie oraz administracja. Dodatkowo jako Centrum Kursów Komputerowych szkolenia z programów MS Office - przeszkolonych ponad 7 tysięcy osób, zrealizowane szkolenia w ponad 100 firmach ponad 15 tysięcy godzin szkoleniowych. Szkolenie prowadzi Michał Nykiel.