Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Lotaryńska 6 Online: Rośliny i zwierzęta

2020-04-23 ( czwartek )
17:30
Mikro Dom Kultury, ul. Lotaryńska 6, Poznań

Roślinne porady, spotkanie z fizjoterapeutą oraz koncerty - naramowicki Mikro Dom Kultury rozpoczyna cykl spotkań "Lotaryńska 6 Online". Pierwsza transmisja odbyła się w czwartek, 9 kwietnia, o godz. 17:30 i zainaugurowała serię poświęconą roślinom. O najważniejszych zasadach domowej pielęgnacji roślin opowiadał ogrodnik Bartek Wojtczak.

Działający przy ul. Lotaryńskiej 6 Mikro Dom Kultury to pierwsza tymczasowa przestrzeń sąsiedzkich spotkań i kultury na Naramowicach. Kontynuując spotkania roślinne, które w poprzednim sezonie odbywały się w ogrodzie tego najmniejszego domu kultury w Poznaniu, organizatorzy zapraszają na cykl transmisji na żywo. O roślinnych mikroporadach opowiadać będzie ogrodnik Bartek Wojtczak. W czasie wirtualnych spotkań opowie o najważniejszych zasadach domowej pielęgnacji roślin, a dodatkowo udzieli odpowiedzi na pytania, które widzowie i widzki będą mogli zadać mu podczas każdej transmisji.

Kolejne "roślinne" spotkania odbędą się 16 i 23 kwietnia o godz. 17:30 na Facebooku Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury. Wśród planowanych transmisji także poświąteczne spotkanie z fizjoterapeutą oraz mikrokoncerty.

_
opr.LT