Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Wild Wild West - Przedpodkoziołek

2019-03-04 ( poniedziałek )
20:00-23:00
Restauracja Pretekst, ul. Fredry 7, Poznań

Na początku marca żegnamy się z karnawałem... niech to pożegnanie będzie niepowtarzalne! Ostatki, zwane w Wielkopolsce Podkoziołkiem,  Pretekst zaczyna świętować już dzień wcześniej. Zaprasza zatem na Przedpodkoziołek - wyjątkową swingową potańcówkę na zakończenie karnawału.

Swingowe rytmy w Pretekście to dobre i sprawdzone połączenie. Z ekipą Swing Craze uczestnicy tym razem zwiedzą muzycznie wschodnie i zachodnie wybrzeże USA, a działo i nadal dzieje się tam pod tym względem naprawdę dużo. Nie zabraknie ulubionych piosenek dla fanów starszych klimatów i tych bardziej współczesnych, ponieważ dzięki tym dwóm tańcom, West Coast Swingowi i East Coast Swingowi, można przetańczyć każdą imprezę! Nie umiesz ich tańczyć? Nie przejmuj się! Pierwsza godzina jest właśnie dla Ciebie! Od godziny 20:00 będzie wspólna nauka kroku podstawowego i kilku prostych figur.

Wstęp: 10zł płatne gotówką przy wejściu

Uczestnicząc w wydarzeniu zgadzasz się na to, aby:

  • Organizator miał prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania wydarzenia oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
  • Organizator mógł wykorzystać wizerunek uczestników wydarzenia na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.

Zobacz www.facebook.com/events/293815457914165/?active_tab=about