Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

The Flower Kings, Iamthemorning i Rikard Sjöblom - koncert (UWAGA - zmiana zespołów)

2019-12-04 ( środa )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

The Flower King został założony w 1994 roku w Szwecji, przez Roine Stolta  (występującego później m. in. w Transatlantic czy The Tangent) i w szybkim czasie znalazła uznanie wśród fanów prog-rocka, wdzierając się przebojem na największe festiwale i sprzedając tysiące płyt. Zespół porusza się po orbicie, nakreślonej przez takich wykonawców jak: Genesis czy Yes. Grupa ma przypiętą łatkę zespołu prawdziwie klasycyzującego muzykę art-rockową. A nazwiska członków zespołu: Roine Stolt, Hasse Fröberg,  czy Jonas Reingold wzbudzają podziw, niejednego fana na świecie! Grupa w Polsce ostatni raz zagrała w 2012 roku. Od tego czasu na sklepowe półki trafiły dwa nowe, wysoko oceniane albumy, z których kawałki na pewno na pewno zaprezentowane zostaną na żywo.

UWAGA ZMIANA POZOSTAŁYCH ZESPOŁÓW - zamiast zespołu KAYAK wystąpią:

  • Iamthemorning - formacja powstała w 2010 roku w St. Petersburgu. Zespół ma na swoim koncie już pięć albumów studyjnych, a ich ostatni, ciepło przyjęty album ukazał się w sierpniu bieżącego roku. Polskiej publiczności szerzej znani są między innymi dzięki występowi podczas Ino-Rock Festiwalu.
  • Rikard Sjöblom - szwedzki wokalista i klawiszowiec szerzej znany jest jako założyciel grupy Beardfish, w której śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych. Od 2014 roku związany jest także z brytyjską formacją Big Big Train.

Bilety - 110 zł; 130 zł w dniu koncertu.

_
opr.sw akt.lt

Bilety dostępne w:

Zobacz www.facebook.com/events/454387742044771/