Strzeszyn - Strzeszyńskie lato, we czwartki

Czwartek, 5 sierpnia
godz. 18:00
Strzeszyńskie Lato, teren zielony ul. Horacego i Owidiusza, Strzeszyn
spektakl "Szałaputki" - Teatr TeatRyle 
Przedstawienie teatru Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich, aktorów Teatru Animacji w Poznaniu to pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które, niepomne przestróg swojej mamy, narażają się na niebezpieczeństwa. Pełne humoru i melodyjnych piosenek przedstawienie dla dzieci pomyślane w konwencji poetyckiego kabaretu, z prostą i pomysłową scenografią jest przykładem bezpretensjonalnej zabawy aktorów z publicznością.

Czwartek, 12 sierpnia 2021
godz. 18.00
Strzeszyńskie Lato, teren zielony ul. Horacego i Owidiusza, Strzeszyn
"Klimatyczny koncert Wujka Ogórka" - Przemo Urbaniak 
Wujek Ogórek, czyli Przemo Urbaniak, to postać znana rodzicom i ich pociechom w całej Polsce z koncertów, warsztatów i zabaw. Jego autorskie piosenki doczekały się już wydania na 3 pełnych albumach i 3 minialbumach. Artysta ogromną wagę przykłada do dbania o naturę, z której czerpie inspiracje do kolejnych utworów. Na nowej płycie zamierza w każdym utworze przemycić nieco ekomądrości dla dzieciaków. Ważne wszak jest, aby uprawiać "Sport", by być zdrowym, aby dostrzegać piękno przyrody, jak choćby "Niezapominajki" oraz wiedzieć, gdzie śpi "Jeż" i dlaczego "Indianie" byli pierwszymi ekologami.

Czwartek, 19 sierpnia 2021
godz. 18.00
Strzeszyńskie Lato, teren zielony ul. Horacego i Owidiusza, Strzeszyn
spektakl "Fintikluszki" - Teatr MAŁE MI

Czwartek, 26 sierpnia 2021
godz. 18.00
Strzeszyńskie Lato, teren zielony ul. Horacego i Owidiusza, Strzeszyn
spektakl "Grajmy w zielone" - Przemek Mazurek i MOZAIKA
Wykonawcami spektaklu są znani i lubiani muzycy i animatorzy. Interaktywny program, w konwencji teatru lalek, urozmaicony piosenkami opowiadającymi o naturze i nawiązującymi do konieczności jej ochrony oraz wdrażania ekologicznego stylu życia. Spektakl jest opowieścią o przygodach bohaterów, którzy zapraszają dzieci do wspólnej podróży, pełnej przygód i interakcji, z wieloma elementami wspólnego śpiewu. Autorem piosenek jest Przemek Mazurek, którego twórczość spotyka się od lat z ciepłym odbiorem całych rodzin.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej