Modertrans Poznań - nasz tegoroczny Laureat w kategorii Średni Przedsiębiorca, napędza nasze miasto!

Debiut dwukierunkowego Moderusa Gamma.

Modertrans Poznań
Modertrans Poznań

W dniu 25 lipca 2019 odbyła się oficjalna prezentacja pierwszego dwukierunkowego tramwaju Moderus Gamma, dostarczonego przez firmę Modertrans Ponań do MPK Poznań. W wydarzeniu zorganizowanym w nowoczesnej zajezdni tramwajowej na Franowie udział wzięli przedstawiciele MPK Poznań z Prezesem Wojciechem Tulibackim oraz Zarząd Modertrans Poznań.

Po Poznaniu jeździ już trzydzieści tramwajów Moderus Gamma, a na początku sierpnia zacznie wozić pasażerów pierwszy dwukierunkowy pojazd wyprodukowany przez Modertrans. Pozostałe 19 sztuk trafi do MPK do końca tego roku. Zakup pięćdziesięciu nowoczesnych tramwajów Moderus Gamma był największą jednorazową inwestycją w tabor w naszym mieście.

Pierwsze jednokierunkowe tramwaje Moderus Gamma zaczęły wozić pasażerów w Poznaniu w grudniu ubiegłego roku. Teraz rozpoczynają się dostawy wersji dwukierunkowej. Właśnie dzięki takim pojazdom możliwa będzie obsługa linii tramwajowych nieposiadających pętli. Sprawdzą się również doskonale w trakcie remontów torowisk, kiedy uruchamiane jest tzw. "wahadło". Przede wszystkim jednak zakupione zostały do obsługi nowej, budowanej trasy tramwajowej na Naramowice.

Zobacz film i pełną relację z tego wydarzenia > na www.poznan.pl

Zobacz też > www.modertrans.pl

***

Z takich Liderów jesteśmy naprawdę dumni - życzymy dalszych sukcesów i rozwoju firmy!

Więcej o firmie Modertrans Poznań > www.poznan.pl/lidermsp