Dodaj obiekt - Wyróżnieni w kategorii "Mikroprzedsiębiorca"

KAMEREON MEDIA Spółka z o.o.

Opis

Kamereon Media to spółka zajmująca się szeroko pojętą produkcją filmową i telewizyjną.

Specjalizuje się w tworzeniu produktów na potrzeby sektora biznesowego. Ponadto działa dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Równolegle współpracuje ze stacjami telewizyjnymi oraz wdrażamy w życie własne projekty filmowe.

Firma zapewnia kompleksową obsługę realizowanych projektów. Działa na wszystkich etapach: od przygotowania scenariusza i storyboardu, poprzez realizację zdjęć, postprodukcję, na authoringu materiałów i tłoczeniu płyt kończąc.

Działania firmy opiarte są na specjalistycznej wiedzy Know-how w zakresie technologii i procesu produkcji filmowej i telewizyjnej pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia Klientom odpowiedzialną i profesjonalną realizację zadań. Najmocniejszą stroną firmy są kreatywni i doświadczeni ludzie mediów - czołówka w branży, z wykształceniem filmowym - m.in. po łódzkiej Filmówce. Nowoczesny i profesjonalny sprzęt, na którym działa, pozwala na pełne wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Dzięki takim atutom Kamereon Media Sp. z o.o. nieustannie i dynamicznie rozwija swój potencjał oraz systematycznie powiększa grono zadowolonych Klientów.

Wróć do listy