Przez miasto meleksem

Po Ostrowie Tumskim, Starym Mieście i dawnej dzielnicy zamkowej turyści i wszyscy chętni mogą zwiedzać Poznań dzięki elektrycznym melexom.

Poznańskie elektryczne pojazdy, których organizatorem jest firma Wójcik Tours,  zabierają 7 turystów, plus kierowcę, i  jeżdżą po Ostrowie Tumskim, Starym Mieście i dawnej dzielnicy zamkowej. O atrakcjach poszczególnych części miasta zwiedzający dowiadują się z nagranego głosu przewodnika. Wersji językowych nagrania jest siedem, oprócz polskiej są to: angielska, niemiecka, włoska, hiszpańska, francuska i rosyjska. Czas trwania jednej podróży to około pół godziny.

Każda z części miasta to osobna wycieczka do wykupienia, można też dowolnie łączyć ze sobą trzy oferowane plany zwiedzania. To ma oczywiście wpływ na finalną cenę, wycieczki w pakiecie są tańsze. Wycieczki można też zarezerwować wcześniej w internecie przez formularz na stronie Wójcik Tour (wojciktours.pl)

Punkt startowy dla wszystkich wycieczek jest jeden, na ul. Franciszkańskiej odchodzącej od Starego Rynku w kierunku Wzgórza Przemysła.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej