Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu pomnika Bohdana Smolenia na skwerze położonym u zbiegu ulic Strzałowej i Rybaki

Od 3 do 24 sierpnia 2020 r. trwały konsultacje społeczne Wydziału Urbanistyki i Architektury dotyczące projektu pomnika Bohdana Smolenia, który ma powstać na skwerze polożonym u zbiegu ulic Strzałowej i Rybaki w Poznaniu.

Celem przeprowadzanych konsultacji było uzyskanie opinii o formie pomnika i jego lokalizacji na ww. skwerze w Poznaniu.

Mieszkańcy mogli wyrazić swoją opinię podczas dyskusji publicznej online, która odbyła się w środę, 12 sierpnia 2020 r. oraz składać  uwagi i propozycje do projektu pomnika w formie elektronicznej na adres:pomniki@um.poznan.pl  do 24 sierpnia 2020r. lub pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Poznania, Wydziału Urbanistyki i Architektury, pl. Koklegiacki 17.

Poniżej zostala zamieszczona prezentacja wykorzystana w dyskusji publicznej, która miała miejsce w dniu 12 sierpnia br. oraz raport z konsultacji społecznych.

W prezentacji znajdziecie Państwo informacje dotyczące procedury pomnikowej, wniosku w sprawie upamiętnienia Bohdana Smolenia, ktory złożyło Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu, zdjęcia ze wskazaniem proponowanej jego lokalizacji oraz informacje dotyczące proponowanej formy pomnika.

Zapraszamy do zapoznania się się z ww. raportem i dziękujemy za wzięcie udziału w konsultacjach.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej