CIL - spotkanie otwierające

Urząd Miasta Poznania zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach otwierających kampanię informacyjno-promocyjną Centrum Inicjatyw Lokalnych, która realizowana będzie do końca 2018 roku. W trakcie spotkań pragniemy zaprezentować Państwu główne aspekty bieżącego funkcjonowania CIL, a także omówić najważniejsze wyzwania związane z ich przyszłością.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy lokalnych liderów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, Rad Osiedli, grup nieformalnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwijaniem działalności na rzecz swoich społeczności lokalnych.

Gdzie i kiedy odbędą się spotkania otwierające?

Spotkania odbędą się w Urzędzie Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17 w terminach:

  • 26 września Sala Błękitna, w godzinach 16:00 - 18:00
  • 27 września Sala Błękitna, w godzinach 16:00 - 18:00

  (termin do wyboru)

Jak zgłosić swój udział?

W związku z ograniczoną liczbą miejsc bardzo prosimy o wybranie dogodnego terminu (26 lub 27 września) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: cil@um.poznan.pl

W trakcie spotkań otwierających chcemy zaplanować harmonogram 13 spotkań lokalnych na terenie miasta. Spotkania lokalne stanowić będą przestrzeń do wymiany pomysłów i opinii dotyczących rozwoju społecznego Państwa Osiedli.

Chcesz, aby takie spotkanie odbyło się na Twoim Osiedlu?

Przyjdź na spotkanie otwierające, porozmawiaj z nami o potrzebie jego organizacji, zaplanujmy wspólnie jego przebieg i zakres. Możemy je wspólnie przeprowadzić dla Ciebie i Twoich sąsiadów, zaprzyjaźnionych organizacji. Zapewniamy wykwalifikowanych moderatorów, którzy zadbają o atmosferę i konstruktywną dyskusję. Spotkania lokalne odbędą się w pierwszej połowie października.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej