Z uwagi na epidemię COVID-19 wydarzenia edukacyjne zostają zawieszone do odwołania. Informacje o rozpoczęciu spotkań można śledzić na bieżąco na profilu Wydawnictwa na Facebook'u.

1. Wydarzenia dla dzieci:

Cykl zajęć edukacyjnych przybliżający małym poznaniakom historię miasta, znane i nieznane legendy poznańskie oraz lokalną gwarę. W czasie zajęć dzieci przeniosą się w świat wyobraźni i rozwiną swoją kreatywność poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych i sensorycznych. Spacery z przewodnikiem przybliżą uczestnikom lokalną historię oraz ciekawostki związane z Poznaniem.

2. Wydarzenia dla dorosłych:

"Śladami Kroniki" - cykl wycieczek edukacyjnych. Spacery organizowane są co miesiąc i poprowadzą ich uczestników trasami związanymi z przewodnimi tematami wybranych tomów "Kroniki Miasta Poznania". Każdej z nich towarzyszyć będzie prelekcja lub wykład poświęcony najciekawszym zagadnieniom poruszanym w Kronice.

3. Spotkania wokół Fotoplastykonu Poznańskiego

Cykl spotkań, warsztatów i wycieczek nawiązujący do bieżących wystaw prezentowanych w Fotoplastykonie Poznańskim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udział bezpłatny

Kontakt (koordynacja projektu edukacyjnego): edukacja@wm.poznan.pl

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej