POZNAŃSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

13.10.2020R.

Tegoroczny Poznański Dzień Przedsiębiorczości to już 10-ta edycja wydarzenia dla i o przedsiębiorcach - imprezy, która zagościła na dobre w Poznaniu  i cieszy się coraz większą popularnością. Do tej pory wydarzenie miało wymiar dwu- a nawet trzydniowy i odbywało się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie na licznych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach gromadziły się rzesze osób zainteresowanych poszerzaniem horyzontów w sferze biznesu. Z dużym sentymentem wspominamy mnogość prelegentów, poruszonych zagadnień, ciekawych tematów.

Aktualnie, ze względu na trwającą sytuację pandemiczną w kraju, proponujemy Państwu nieco inną formułę i tematykę spotkań.

Po pierwsze - w tym roku zawartość merytoryczną wydarzenia dedykujemy w całości nowej sytuacji w jakiej znaleźli się przedsiębiorcy. W wyniku nagłej pandemii praca w wielu firmach uległa dezorganizacji, spadły przychody, pojawiła się natychmiastowa konieczność zaistnienia w sieci, a pracę trzeba było przekształcić na warunki domowe.

Jak poradzić sobie w nowej sytuacji? Psychologicznie, prawnie, organizacyjnie? Czy są jakieś pozytywne efekty zaistniałej pandemii? Na te i inne pytanie postaramy odpowiedzieć na specjalnym panelu z udziałem ekspertów z dziedziny socjologii, prawa i psychologii biznesu.

Jednocześnie zapraszamy Państwa na webinary poświęcone wprowadzaniu zmian w firmie. Naszym celem jest przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w nowej rzeczywistości. Poruszymy zatem tematy w zakresie bezkosztowego prowadzenia i promowania biznesu w sieci czy też zwalniania i zatrudniania pracowników w kontekście nowych uwarunkowań.

Chcemy, żeby tegoroczne wydarzenie dało wartościową wiedzę, a jednocześnie było chwilą na zaczerpnięcie powietrza i odzyskaniem siły. Stąd w programie uwzględniliśmy dla Państwa narzędzia i techniki poprawiające efektywność i jakość pracy. Neurouważność to warsztat poświęcony lepszej samokontroli, redukcji stresu i poprawie jakości życia.

Po drugie - ze względów epidemiologicznych, tegoroczna edycja będzie transmitowana na żywo online ze studia znajdującego się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Link do wydarzenia pojawi się niebawem na stronie.                                                    

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was już 13 października br. od godz. 11.00.