Lodowiska na planie Dodaj obiekt - Lodowiska

Lodowisko Chwiałka

Opis

Serdecznie zapraszamy na lodowisko "Chwiałka" wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy, dorosłych a przede wszystkim dzieci, młodzież szkolną na niezapomniane wrażenia z jazdy na łyżwach.

Jazda na łyżwach to idealny zamiennik dla tych wszystkich, którzy w sezonie jesienno-zimowym nie mogą pozwolić sobie na uprawianie ulubionych dyscyplin jak jazda na rowerze czy rolkach. To czerpanie wielu korzyści, bowiem jazda na łyżwach pozwali utrzymać dobrą kondycję, sylwetkę, korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie oraz poprawę nastroju, jest też świetnym sposobem na dotlenienie naszego organizmu, zwłaszcza zimą.

Lodowisko "Chwiałka" to nowoczesny i funkcjonalny obiekt wyposażony w pełnowymiarowe boisko do gry w hokeja na lodzie (1800 mkw.), wypożyczalnię łyżew, szatnię, barek, WC. Dodatkowo wyposażony w elektroniczną tablicę, usytuowaną wokół płyty lodowiska bandę oraz boksy dla hokejowych drużyn pozwoli na rozgrywanie profesjonalnych meczy w hokeja na lodzie. Dzięki jego dobrej lokalizacji (obiekt znajduje się w centrum miasta, pomiędzy ulicami Chwiałkowskiego i O. Mariana Żelazka) dojazd do lodowiska jest łatwy dla osób korzystających z komunikacji publicznej jak i dla zmotoryzowanych. Kolejnym jego atutem jest parking na ok. 150 miejsc parkingowych.

Godziny otwarcia:

Lodowisko czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00.
Sprawdź dostępność godzin dla publiczności.

Cennik:

dni powszednie w godz. 14:00 - 21:00

1 tercja: ulgowy 7 zł, normalny 10 zł

2 tercje: ulgowy 11 zł, normalny 16 zł

weekendy i święta w godz. 8:00 - 21:00

1 tercja: ulgowy 8 zł, normalny 12 zł

2 tercje: ulgowy 12 zł, normalny 19 zł

Karnet 10 wejść: ulgowy 60 zł, normalny 90 zł

Koszt wypożyczenia łyżew 5 zł (za 1h)

Koszt wypożyczenia szafki małej 1 zł (za1h)

Koszt wypożyczenia szafki dużej 2 zl (za 1h)

Ostrzenie łyżew 10 zł

Wróć do listy

sieci społecznościowe