Wycieczki z grupą przewodników PoPoznaniu.pl

Co miesiąc przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają na wycieczki tematyczne po mniej znanych dzielnicach miasta. Informację o spacerach można znaleźć na stronie popoznaniu.pl

Wycieczki prowadzone są w konwencji "free walking tour". Wstępne zapisy nie są wymagane, a spacery odbędą się w ustalonym terminie bez względu na pogodę i liczbę uczestników. Wycieczki nie są dotowane przez żadną instytucję ani sponsora, dlatego na zakończenie można nagrodzić przewodnika brawami liub napiwkiem.

Przypominamy, że spacery odbywają się w czasie stanu epidemii. W celu zapewnienia komfortu wszystkim uczestnikom spaceru zadbajmy o utrzymanie odpowiedniego dystansu od osób, z którymi nie mamy kontaktu na co dzień. Przewodnicy proszą też o rezygnację z udziału w wydarzeniu w przypadku pojawienia się objawów infekcji.

W ofercie znajdują się także płatne wycieczki klasyczne (przedstawienie najważniejszych zabytków miasta) oraz tematyczne. W ofercie jest także zwiedzanie Poznania będące połączeniem spaceru z przewodnikiem i gry miejskiej, podczas której podzieleni na zespoły uczestnicy samodzielnie odkrywają miejskie tajemnice.
Przewodnicy obsługują zarówno turystów indywidualnych, jak i zorganizowane grupy. Oferta wycieczek o cennik na stronie popoznaniu.pl 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej