Zapraszamy na warsztat - konkurs mikrodotacji

Szanowni Państwo, 28 marca 2018 r. został ogłoszony konkurs mikrograntów w ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych - Regrantinowe.

Zależy nam na ciekawych i dobrze napisanych projektach, dlatego rozpoczynamy rekrutację na trzy godzinny bezpłatny warsztat skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które są zainteresowane realizacją działań skierowanych na wzmocnienie aktywności społecznej mieszkańców, wspólnot, grup nieformalnych z terenu Miasta Poznania.

Operator regrantingu chętnie się z Państwem podzieli informacjami na temat m.in. tego, jak przygotować dobry projekt i w jaki sposób będzie prowadzony nabór wniosków.

Celem warsztatu jest praktyczne przygotowanie lokalnych liderów do tworzenia prawidłowych projektów aktywizujących lokalne środowisko.

Tematyka warsztatu obejmie najważniejsze zagadnienia związane z:
- aktywizowaniem społeczności lokalnej w ramach projektu,
- logiką tworzenia projektu,
- definiowaniem celów projektu,
- planowaniem rezultatów,
- budżetu projektu,
- najczęściej popełnianymi błędami podczas tworzenia projektów społecznych,

Po zakończeniu warsztatu będzie możliwość indywidualnego konsultowania z doradcą pomysłów na projekt lub już planowanych projektów Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie zespoły projektowe i dlatego z każdej organizacji lub grupy nieformalnej może wziąć udział więcej niż jedna osoba.

Warsztat odbędzie się 9 kwietnia w Centrum BUKOWSKA - o godz. 15.00

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej