Zaproszenie - możliwości współpracy Rad Osiedli z Centrami Inicjatyw Lokalnych

TEMATYKA SPOTKANIA

Centra Inicjatyw Lokalnych działają na rzecz mieszkańców wybranych dzielnic Poznania. Budżet którym dysponują, wykorzystują m.in. na organizację lokalnych wydarzeń aktywizujących mieszkańców. Poprzez swoje działania CIL może stać się cennym partnerem dla Rady Osiedla. O tym, jak działają CIL i jakie są możliwości współpracy opowiemy podczas spotkania.

UCZESTNICY

Spotkanie dedykujemy przedstawicielom poznańskich Rad Osiedli, osobom zainteresowanym współpracą z CIL w 2020 r. Podczas spotkania zaprezentujemy założenia, cele i rezultaty CIL, możliwości współpracy oraz współudziału w tworzeniu Programu CIL, swoimi doświadczeniami podzielą się też przedstawiciele wybranych Centrów. Wzięcie udziału w wydarzeniu to doskonała okazja do dyskusji, wymiany opinii, pomysłów oraz zadawania pytań dotyczących społecznego rozwoju i lokalnych działań na Państwa Osiedlach oraz pozyskania odpowiedzi na inne nurtujące uczestników pytania.

MIEJSCE SPOTKANIA

Urząd Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17, Sala Biała

TERMINY

09.07.2019 r. godz. 17.30 - 19.30

11.07.2019 r. godz. 17.30 - 19.30

ZAPISY                                                                                                                                           

Zapraszamy do zgłaszania udziału w jednym z wybranych  terminów spotkania drogą mailową lub telefonicznie: fundacja@fundacjaniwa.pl, 669 214 933. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 lipca br.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej