Bezpłatne doradztwo w zakresie przygotowania do rozmów biznesowych i negocjacji handlowych

Urząd Miasta Poznania i Doradztwo Gospodarcze Artur Zalewski zapraszają na bezpłatne doradztwo w zakresie przygotowania do rozmów biznesowych i negocjacji handlowych.

.
Bezpłatne doradztwo w zakresie przygotowania do rozmów biznesowych i negocjacji handlowych

Dla kogo:

Doradztwo skierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz początkujących przedsiębiorców.

Termin: 9 września 2019 r.

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Doradztwo przeprowadzi Pan Artur Zalewski

Doradca biznesowy z kilkuletnim doświadczeniem w konsultingu gospodarczym. Od 2014 roku związany z usługami doradczymi dla przedsiębiorstw sektora MŚP. Posiada doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach na poziomie zarządów firm oraz zarządzaniu zespołem. Prowadzi działalność w zakresie doradztwa gospodarczego dla firm. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunkach "Studia Menedżerskie", "Zarządzanie projektami" oraz "Lean Six Sigma - optymalizacja procesów". Aktualnie doktorant Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Na doradztwo obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

e-mailowo: ods@um.poznan.pl

telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95

Zapraszamy!