Bezpłatny live pt."Pożyczka Płynnościowa lekiem na trudne czasy"

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości sp. z o.o. i Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatny live pt. "Pożyczka Płynnościowa lekiem na trudne czasy".

.
Bezpłatny live pt."Pożyczka Płynnościowa lekiem na trudne czasy"

Termin: 21 maja 2020 r. godz. 10:00 - 11:30

Transmisja na żywo odbędzie się na profilu na Facebooku Poznań Biznes Partner

Pożyczka Płynnościowa to wsparcie dla mikro, małych i średnich firm z Wielkopolski negatywnie dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

WARP Sp. z o.o. i WFR sp. z o.o. z inicjatywy Samorządu Województwa Wielkopolskiego podpisały Umowę, dzięki której WARP ma w ofercie instrument wsparcia dla wielkopolskich przedsiębiorstw POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA.

Pożyczka Płynnościowa to instrument, którym warto się zainteresować. Jest dopasowany do potrzeb zgłaszanych przez lokalne firmy z Wielkopolski i stanowi uzupełnienie pomocy w ramach Tarczy rządowej.

Z pożyczki można sfinansować koszty bieżącej działalności czy kapitał obrotowy. Oprocentowanie pożyczki wynosi od 0%. Okres spłaty 72 miesiące. Karencja 12 miesięcy. Kwota pożyczki do 300.000,00 zł. Do 100.000,00 zł pod weksel.

Korzystajcie, niech te środki pozwolą przetrwać Waszym firmom i zachować miejsca pracy!

Prowadzący - Tadeusz Wojtaszak - Dyrektor Funduszu Pożyczkowego, WARP Sp. z o.o.

Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności, sprawiło, że doskonale zna bolączki i problemy polskiego przedsiębiorcy. Praca zawodowa dostarczyła mu wielu okazji, żeby przekonać się jak ważne dla firm jest wsparcie i pomoc merytoryczna.