Grupa TENSE - nasz ubiegłoroczny Lider zdobywcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2017!

Grupa Tense podczas XIII edycji konkursu otrzymała tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii mały przedsiębiorca.

Grupa Tense nagroda - grafika artykułu
Grupa Tense nagroda

Poznańska firma Grupa TENSE Sp. z o.o. Spółka komandytowa, Partner Google, to Agencja marketingu internetowego zajmująca się głównie pozycjonowaniem i marketingiem w sieci, w tym mediami społecznościowymi, marketingiem szeptanym i contentem, dynamicznie się rozwija.

Po ubiegłorocznym uzyskaniu tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz otrzymaniu pierwszego wyróżnienia w ramach Deloitte Technology Fast 50 2016, Grupa TENSE po raz drugi została laureatem tego prestiżowego rankingu wyróżniającego najszybciej rozwijające się firmy w Europie Środkowej.

Gala wręczenia nagród miała miejsce 12.10.2017 r. w Warszawie.

Grupa TENSE zdobyła tę prestiżową nagrodę jako najwyżej sklasyfikowana firma z Wielkopolski (i jedna na dziewiętnaście w całym kraju). To pokazuje nie tylko jej sukces, ale również sukces Poznania i absolwentów jego uczelni wyższych, do których należą przedstawiciele firmy oraz pracownicy. Poznań rozwija się na rynku IT, dzięki czemu powstają nowe miejsca pracy. Chcemy pokazać, że rodzinne biznesy (do których należy Grupa TENSE) rosną w siłę, a zakładanie własnych jest opłacalne i atrakcyjne dla miasta.

Zobacz pełną relację z tego wydarzenia > na blogu Grupy TENSE.

Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju firmy!

www.grupa-tense.pl

sieci społecznościowe