Innowacje społeczne - porozmawiajmy o współpracy biznesowej

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu (ROPS) we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu (UEP).

Ruchliwe przejście dla pieszych w tle z fioletowym filtrem. Na pierwszym planie komiksowe chmurki z terminem, miejscem i tytułem spotkania: Centrum Konferencyjne Młyńska 12 Poznań, 30 listopada 2021 9:00 - 11:15, Innowacje Społeczne - porozmawiajmy o współpracy biznesowej, Forum Zmian Społecznych. Na dole logotypy organizatorów: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. - grafika artykułu
Innowacje społeczne - porozmawiajmy o współpracy biznesowej

Zaproszenie kerowane jest szczególnie do osób, które wiedzą lub chciałyby się dowiedzieć jakie korzyści wypływają ze współpracy z nieprzeciętnymi ludźmi, jakimi są innowatorzy społeczni.

W trakcie forum zaprezentują się twórcy innowacji. Ich wystąpienia zostały przygotowane we współpracy z ekspertami z UEP, pod kątem nawiązania potencjalnej współpracy z Twoją firmą!

W trakcie dyskusji chcemy poznać Twoje zdanie o możliwościach podjęcia skutecznej formy współpracy biznesu i innowatorów.

Chcesz mieć pewność, że usłyszymy Twoją opinię - zapisz się już dziś: https://forms.gle/puvZVWHdWGCQcmr1A

Agenda:

8.30- 9:00 - Rejestracja uczestników.

9.00-9.30 - Powitanie uczestników:

  • ROPS jako inkubator innowacji społecznych;
  • Współpraca ROPS i UEP;
  • Firmy w roli inwestorów w innowacje społeczne;

9:30-10:45 - Prezentacja 6 innowacji społecznych powstałych w inkubatorów ROPS Poznań.

10.45-11.15 - dyskusja uczestników nad sposobami współpracy ROPS Poznań z firmami w zakresie upowszechniania innowacji społecznych.

11.15-12.00 - lunch z możliwością nawiązania biznesowych kontaktów.

sieci społecznościowe