Jak z pomocą Internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców?

Poznań Biznes Partner i Firmy Jutra zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. Jak z pomocą Internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców?

Po lewej zdjęcie uśmiechniętej kobiety w jasnobrązowych włosach, z zielonymi oczami i wyraziście umalowanych ustami. Zdjęcie w okrągłej ramce jest podpisane Karolina Maj. Z prawej strony białą czcionka na granatowym okręgu tytuł szkolenia: Jak z pomocą Internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców? 25.11.2021. Na dole na białej belce logotyp Poznań Biznes Partner i Firmy Jutra program Google i PFR. - grafika artykułu
Jak z pomocą Internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców?

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem.

W trakcie szkolenia dowiesz się:

  • jakie kluczowe elementy odpowiadają na stronie internetowej za widoczność w wynikach wyszukiwania;
  • co sprawia, że użytkownicy chętniej odwiedzają strony internetowe i dokonują zamierzonych przez nas działań;
  • co sprawia, że użytkownicy rezygnują z zapoznania się z ofertą;
  • jak sprawdzić, czego dokładnie szukają twoi odbiorcy i o co pytają wyszukiwarkę;
  • jakie narzędzia warto w tym celu wykorzystać.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google. Zapisz się!

Termin: 25 listopada 2021 r., 11:00 - 12:00 

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dzień szkolenia.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację: https://app.evenea.pl/event/firmyjutra2511/

Informacje o Prowadzącym:

Karolina Maj

MBA, Konsultant ds. marketingu internetowego

Doradca w programie Firmy Jutra

Trener oraz konsultant ds. marketingu internetowego, który z marketingiem ma do czynienia od 19 roku życia. Początkowo w mediach muzycznych jako redaktor naczelny oraz specjalista ds. PR, a następnie jako właściciel agencji marketingowej. Współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd. (obecnie Disney). Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie - bawiąc się formą, kolorem i słowem.

Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń. Obecnie wspiera przedsiębiorców w rozwoju w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR. Dodatkowo również wykłada marketing na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację: https://app.evenea.pl/event/firmyjutra2511/

Zapraszamy serdecznie!

sieci społecznościowe